Request a Demo

  Закінчив Українську сількогосподарську академію. Вчений агроном.

  Працював в науково-дослідному інституті цукрових буряків, розробляв та впровадив системи захисту рослин та технології обробки насіння.
  Після успішного захисту дисертації та здобуття ступеня кандидата наук, я зрозумів, що немає меж вдосконаленню і потенціал сільського господарства не вичерпаний.
  Важливо навчитися керувати процесами росту та створювати оптимальні умови для рослин.
  Я працюю в сільському господарстві вже понад 40 років і довгий час мав можливість розвиватись як спеціаліст з провідними сільськогосподарськими компаніями світу Sandoz, Novartis та Syngenta. Це була важлива, відповідальна та цікава робота на директорських посадах, що дозволила мені накопичити великий агрономічний та комерційний досвід.

  Але, як я вже казав, немає меж вдосконаленню і вчитись ніколи не пізно. В нових розробках Indigo я бачу багато можливостей, включаючи використання біологічних методів захисту та підвищення стійкості рослин в погіршених умовах навколишнього середовища. Ці напрямки можуть доповнити традиційні хімічні методи.

  Indigo розробляє продукти на основі природних мікроорганізмів – ендофітних бактерій для захисту рослин, а також препарати, що дозволяють рослинам підвищувати врожайність і виживати в умовах посухи, приморозків, перезволоження, краще засвоювати поживні речовини.
  По всіх цих напрямках, прошу звертатись до команди Індіго Агрікалче Україна.
  До зустрічі на полях !

  Indigo Ukraine

  esanin@indigoag.com 
  +380 67 3299628