Request a Demo

  Енергійний та орієнтований на результати менеджер з продаж із 10-річним досвідом роботи у сільському господарстві.

  Закінчив Полтавську державну аграрну академію. Ступінь - спеціаліст. Пройшов промислову сільсько-господарську практику в Великій Британії та в відділі насіння в компанії Syngenta Україна. Маю достойний досвід роботи в компанії Bunge та деяких національних дистриб’юторських компаніях, таких як: Ерідон та Агрозахист Донбас. Працював в США консультантом з продажу та лізингу в компанії Planet Automotive на протязі 4 років.

  Маю гарний досвід у галузі цифрового маркетингу, фотографії, пілотування квадрокоптеру, створення та монтування відео матеріалів. Професійний скейтбордист (3-х кратний чемпіон України)
  Я бачу велике майбутнє та багато можливостей для компанії Indigo як на ринку сільського господарства України так і в усьому світі. Як ми бачимо тенденція на екологічне життя та збереження планети з кожним роком швидко зростає. Саме цю місію несе Indigo зі своїми програмами та біологічними препаратами, які об’єктивно вважаю вже створили конкуренцію хімічним методам. Важливо відмітити особливість біологічних препаратів показувати гарні результати саме в посушливих умовах, що з кожним роком стає все більш актуальніше для нашої країни. Тому, маю честь бути частиною Indigo і працювати над збереженням Світу.

   

  nkyrylenko@indigoag.com 
  + 380 98 007 85 85